Sepaş Enerji’den çocuklara uçurtma etkinliğine davet

Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında elektrik perakende satış hizmeti veren Sepaş Enerji, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve dünyanın farklı ülkelerinden 1000 yabancı öğrencinin katıldığı 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali’nin etkinlik sponsorlarından biri olan Sepaş Enerji’nin uçurtmaları 22 Nisan’da gökyüzünü süsleyecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen Çocuk Festival 21-23 Nisan tarihinde dopdolu bir etkinlik programıyla gerçekleşecek. 22 Nisan’da aileler ve çocukların katılımıyla yapılacak piknik aktivitesinde ise geleneksel ikramlar ve uçurtmalar Sepaş Enerji desteğiyle çocukların yüzünü güldürecek. Aynı anda gökyüzüne gönderilecek yüzlerce uçurtma renkli görüntülere sahne olacak.

Bir önceki yazımız olan İzmit sokakları sanat galerisi oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir