İSU Genel Müdürü Bayram, Başkan Baran’la bir araya geldi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ilçeye yapılacak içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon çalışmaları öncesinde İSU Genel Müdürü İlhan Bayram ve daire müdürleriyle bir araya geldi. Toplantıya ayrıca Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli, Sait Uçar ve Levent Yılmaz da katıldı. İSU yetkilileri, Körfez’in dört bir yanında yapılacak çalışmalar hakkında sunum yaparak, bilgilendirmelerde bulundu.

Toplantıda konuşan İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, “2017 yılı içerisinde Körfez İlçemizde dokunmadığımız mahalle kalmayacak. Altyapısı tamamlanmayan çalışmalarda, üstyapı çalışmaları bir anlam ifade etmiyor. Bu yıl içerisinde başlayarak en kısa sürede Körfez’in alt yapısını yenileyeceğiz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ise konuşmasında, “157 bin nüfuslu kentimizi, her vatandaşımızı düşünerek planlıyoruz. İSU’nun ilçemizde yapacağı altyapı çalışması ile ilgili İSU Genel Müdürümüz İlhan Bayram ve çalışma arkadaşlarımızla toplantı gerçekleştirdik. Amacımız, gayemiz, daha yaşanabilir bir Körfez inşa etmek” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Sokak ortasında husumetlisini vuran şahıs tutuklandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir