IAFF yetkililerinden Kocaeli Valisine ziyaret

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, IF Çocuk Atletizm Koordinatör Necdet Ayaz ve grup üyelerini makamında kabul etti. Valilik makamında gerçekleşen ziyarete IF Çocuk Atletizm Koordinatörü Necdet Ayaz, Proje Eğitmeni Prof. Dr. Kadirhan Sunguroğlu ve IF Çocuk Atletizm Koordinatörlüğü grup üyeleri Nilüfer Bircan, Nafiz Keke, Salim Dündar, Mehmet Güneş ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar katıldılar.

Uluslararası atletizm Federasyonları Birliğince 196 ülkede uygulanmakta olan ‘IF Çocuk Atletizmi’ Antrenör Eğitim Seminer ve uygulamasının Türkiye’de 2014 yılından beri organize edildiğini belirten IF Çocuk Atletizm Koordinatörü Necdet Ayaz, “Kocaeli’de düzenlenen IF Çocuk Atletizm projesine vermiş oldukları katkılarından dolayı Sayın Valimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu da IF Çocuk Atletizm Koordinatörü Necdet Ayaz ve IF Çocuk Atletizm Koordinatörlüğü grup üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Bir önceki yazımız olan Sepaş Enerji’den çocuklara uçurtma etkinliğine davet başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir