Gaziantep tanıtım günü için Başkan Doğan’a davet

Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret ettiler.

Federasyon Başkanı Özaygut, ziyarette Başkan Doğan’ı 06-15 Ekim tarihlerinde İzmit’teki Uluslar Arası Fuar Merkezi’nde düzenleyecekleri Gaziantep Tanıtım Günlerine davet etti. Faaliyetleri hakkında İzmit Belediye Başkanı Doğan’a bilgi de veren Özaygut, “Belediye Başkanımızın derneklere, sivil toplum örgütlerine yaklaşımını çok iyi biliyoruz. Bizim için çok önemli olan etkinliğimizde Belediye Başkanımızı aramızda görmekten büyük onur duyacağız” dedi.

Başkan Doğan, davet için konuklarına teşekkür ederek, “İnşallah bu etkinliğe bizlerde katılacağız. Gaziantep, kurtuluş mücadelesiyle bir çok ilimize ilham kaynağı olmuş bir ilimiz. Çok güzel insanları olan, değerleri olan, milletimizin gücüne güç katan Gaziantep bizlerin göz bebeğidir. İlimizde çok sayıdaGaziantepli yaşıyor. Gaziantepli hemşehrilerimiz üreten, çalışan, becerikli, vatanına bağlı insanlar” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan İstişare toplantıları Körfezle devam ediyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir