Fatih dizisi kadrosuna sürpriz bir isim katıldı!

Osmanlı Devleti’nin en kudretli padişahlarından İstanbul’un fatihi Fatih Sultan Mehmet’in hayatını anlatacak olan “Fatih” dizisi Aralık ayında ekranlardaki yerini alacak.

Dizinin başrolünde Fatih’i canlandıracak Kenan İmirzalıoğlu var. Dizide Kenan İmirzalıoğlu’na eşlik etmesi için de Cansu Dere’ye teklif götürüldü. Çekimlerine Bursa Karacabey’de dev bir platoda başlanacak dizide aynı zamanda İstanbul’un tarihi mekânlarından da görüntüler olacak.

Wilma Elles “Fatih” dizisinde

Dizi kadrosuna dâhil olan sürpriz isim ise Alman asıllı Türk oyuncu Wilma Elles. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle beraber tüm Türkiye tarafından tanınan ve bağrına basılan oyuncu dizide Bizanslı Theodora’ ya hayat verecek.

Pek çok ünlü isme teklif götürüldü.

Fatih dizisi kadrosu için Cansu Dere, Fahriye Evcen, Tuba Büyüküstün ve Çetin Tekindor gibi ünlü isimlere teklif götürüldü ancak henüz netleşmeyen görüşmeler devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Kanal D Bodrum Masalı dizisi bitti mi? Neden yayından kaldırıldı? başlıklı makalemizde Bodrum Masalı 43. bölüm, Bodrum Masalı yayından kaldırılıyor mu? Bodrum Masalı Yeni Sezon ve Televizyon Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir