Darıca’da görev değişikliği

Darıca Belediyesi Haziran ayı meclisi Belediye Başkan Şükrü Karabacak’ın başkanlığında toplandı. Toplantı öncesi konuşan Başkan Karabacak, sağlık sorunları nedeniyle istifa eden Mustafa İltekin’e hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Karabacak ayrıca, İltekin’den boşalan başkan yardımcılığı görevine İmar ve Şehircilik Müdürü Nurdoğan Yılmaz’ın atandığını, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne Ufuk Ünlübaş’ın, hakimlik sınavını kazanan Güner Konukseven’in yerine ise Hukuk İşleri Müdürlüğüne dNuray Aytar getirildiğini söyleyerek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Meclis toplantısına geçilmeden önce Başkan Karabacak önceki gün helikopter kazasında şehit olan 13 askerimizi anarak, başsağlığı diledi. Darıca Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısında Darıca Belediyesi ile Çukurköy Belediyesi arasında kardeş Belediye Protokolü imzalanması için Başkan Karabacak’a yetki verildi.

Bir önceki yazımız olan Yeşil alanlar zararlı otlardan temizleniyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir