Anne 25.bölüm fragmanı! Zeynep Turna'yı gördükten sonra…

Son bölümü ile yine herkesi şaşırtmayı başaran Anne dizisi yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu. Star TV’nin en çok izlenen dizisi olan Anne 25.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Anne dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında.

Peki Anne dizisi 25.bölümünde neler olacak? Son bölümünde 13 ay geriye giden dizi Zeynep’in komadaki sürecini ve Turna’nın İstanbul’dan ayrılışını anlattı. Yeni bölümünde Zeynep ile Turna’nın karşı karşıya gelmesi izleyiciyi de şoke etti. 

ANNE DİZİSİ SON BÖLÜMÜNDE NEFES KESEN SAHNE

Başrolünde Cansu Dere, Beren Gökyıldız ve Vahide Perçin’in yer aldığı Anne dizisi 25.bölümü ile 25 Nisan salı günü Star TV ekranlarında yerini alacak.

ANNE DİZİSİ SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Zeynep’in bir daha uyanamama ihtimaline karşı, üzülmesin diye kendisinden uzaklaştırdığı Turna, tekrar Şule ve Cengiz’in arasına döndü. 

Bu zamana kadar hayatını Turna’ya adayan Zeynep, gönlünün kapılarını herkese karşı kapatmıştı. Gözü Zeynep’ten başka kimseyi görmeyen Ali, kendisine deli gibi aşık olan Duru’yla ilişki yaşamaya başladı. 

Cengiz ve Şule’nin geçim kaynağı pavyonlardı. Fakat Şule’nin hamilelik süreci ilerledikçe çalışması imkansız hale geldi. Cengiz mecburen iş hayatına atılmak zorunda kaldı. Bunca zaman Şule’nin sırtından geçinmiş, kolay paraya alışmış olan Cengiz’in karanlık işlere bulaşması çok sürmedi.  Bunca zaman Zeynep’in kendisini arayıp sormamasına fena halde bozulan Turna, Zeynep’i hayatından tamamen çıkarmıştı. Zeynep ise kendine yeni yeni bir hayat kurarken öldü bildiği Turna’yla karşı karşıya geldi. 

Bir önceki yazımız olan Anne 24.bölümü Star TV'den izle! Duygu dolu an... başlıklı makalemizde anne 24.bölüm fragmanı, anne dizisi ve Anne fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir