Akçakoca Mahallesi çiçek açacak

Nevzat Doğan’ın önemli projeleri arasında yer alan ve tamamlanmasıyla birlikte turistlerin uğrak noktası olan Akçakoca Osmanlı Meydanı bölgesinde oturan vatandaşlara çiçek dağıtıldı.

Cepheleri güzelleştirmek ve güzel bir görünüm elde etmek amacıyla yapılan proje kapsamında dış cepheleri müsait olan vatandaşlara çiçek dağıtıldı. Nev-i Sanat Kafe’de mahalle sakinleri ile gerçekleştirilen toplantıda belediyenin Ziraat Yüksek Mühendisi tarafından projenin amacı ve Sundeville cinsi çiçeğin bakımı hakkında bilgiler verildi.

Yapılan çalışmalarla mahallenin çehresinin değiştiğini, turizmin kalbi olduğunu belirten mahalle sakinleri, “Belediye başkanımız, göreve geldiği yıldan itibaren mahallemizde yoğun çalışmalar başlattı. Yapılan çalışmalarla mahallemizin tarihi sahip olduğu değere tekrar kavuştu. Artık mahallemiz yerli ve yabancı turistlerin uğramadan şehirden ayılmadıkları bir yer haline geldi. Şimdi belediyemiz yine mahallemiz için özel bir çalışma başlatarak balkonlarımızı çiçeklerle donatmamızı sağladı. Mahallemize yaptığı çalışmalar ve kattığı değerden dolayı başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz” diyerek projeden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Bir önceki yazımız olan Başbakan Yardımcısı Işık, bayram namazını Kocaeli’de kıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir