Acun Ilıcalı'ya seslendi: FETÖ'nün en küçük mağduru o çocuk

Komedyen Atalay Demirci hakkında, FETÖ soruşturması kapsamında bir kez ağırlaştırılmış müebbet ve 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı. İddianamede Demirci’nin, katıldığı yarışma programlarında FETÖ’nün ‘kendisi lehine oy kullandığı’ ifadelerine yer verildi. 

2013 YILINDA BİRİNCİ OLMUŞTU

“Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin 2013 birincisi Atalay Demirci’nin bir FETÖ balonu olduğu ortaya çıktı diyen Semercioğlu, 2013 yılındaki jüri üyeliğini Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın’ın yapığı yarışmanın final anını hatırlattı. 

Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Cengiz Semercioğlu bu konuyu gündeme getirerek Acun Ilıcalı’ya seslendi.

ACUN ILICALI’NIN OMUZLARINA BÜYÜK SORUMLULUK…

Baha’nın birincilik hakkının geri verilmesini savunan Semercioğlu yazını şöyle tamamladı: 

Atalay Demirci’nin kandırılıp kullanıldığını mı, yoksa bilinçli şekilde terör örgütünün üyesi mi olduğunu yargılama sonucunda öğreneceğiz. Ama ortada, Demirci’nin ağzından ‘örgütün kendisi lehine oy kullandığı’ itirafı varken, Acun Ilıcalı’nın omuzlarına büyük bir sorumluluk biniyor. 2013 “Yetenek Sizsiniz Türkiye” birinciliğini gerçek sahibine teslim etmek.

FETÖ’NÜN EN KÜÇÜK MAĞDURLARINDAN BİRİ BAHA

Küçük Baha’nın çalınan birinciliğini 4 yıl aradan sonra vermek… Eğlence dünyasında FETÖ’nün en küçük mağdurlarından biri Baha’dır. “Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin yeni sezon ilk bölümünde bu mağduriyeti gidermelidir Acun. Birincilik ödülünü Baha’ya teslim ederken, biz de 4 yıl aradan sonra bateride hangi noktaya geldiğini görmüş oluruz genç yeteneğin…

Bir önceki yazımız olan Diriliş Ertuğrul 86.bölüm izle! Ural'ın ölüm sahnesi... başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, diriliş ertuğrul 86.bölüm ve diriliş ertuğrul fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir